Koru Club ile %50’ye varan indirimler için siz de hemen Koru Club’a üye olun.
Menu
Alışveriş Sepeti
Alışveriş sepetinizde hiç ürün yok.

Teknolojik İhtiyaçlarınızı Belirleyin

- Yorumlar ( d)

Ne İste İle Teknolojik İhtiyaçlarınızı Belirleyin

Türkiye ve dünyanın önde gelen teknoloji markalarının geliştirdiği ürünleri ve fırsatları teknoloji meraklıları yakından takip ediyor. Bildiğiniz üzere artık teknoloji özel bir ilgi alanının ötesine geçerek, ihtiyaç hiyerarşisinde önemli bir yeri kapladı.

Peki tüm bunlar yaşanırken mobil cihaz tercihini kimler, neye göre yapmalı biliyor muyuz?

Sorumuzun cevabı tabi ki ihtiyaca yönelik şekil alabileceği gibi bütçeye göre de şekil alacaktır. Tüm bunların yanı sıra teknolojiyi bilmek, yakından takip etmek ve ihtiyacı doğru belirlemekte önemli. Genellikle mobil cihaz tercihleri yapılırken lansmanları (tanıtımları) yapılan cihazlar, detaylarına bile bakılmadan satın alınır. Önemli eksiklik ise kullanımda yaşanan sıkıntılardır ve zaman içinde de tüm kullanıcıların karşısına çıkacaktır.

Cep telefonları, tabletler ve giyilebilir teknoloji ürünleri vb. gibi teknolojik ihtiyaçların altını dolduracak birçok ürün kategorisi bulunmaktadır. Bu ürün kategorileri arasında ise en ana ihtiyacı, cebimizde her şeyimiz olarak tanımladığımız cep telefonları alır.

Tüm bunlardan söz ederken, lansmanlarından söz ettiren, belirlenecek ihtiyacı en iyi tasvir edecek örneklerden biri, dünya üzerinde ilk tercih edilen marka olarak Apple’dır. Apple bilindiği üzere bu konuda en çok konuşulan markalardan biridir ve geçtiğimiz ay tanıtımını yaptığı yeni iPhone 12 serisi yavaş yavaş kullanıcı deneyimlerini yaşamaya başladı. iPhone 12 serisinin tanıtımında telefonların sağlamlığına da vurgu yapılmıştı. Kullanıcıların merakla bekledikleri iPhone 12’nin düşme testine ait videosu yayınlandı ve bu oldukça çok konuşuldu.

Videohttps://www.youtube.com/watch?v=fQc2jW_A3ik&feature=emb_title

Tam da spesifik bir cihaz üzerine konuşurken bir mobil cihazın hayatımızda uzun ömürlü olmasının, dayanıklılığının ne kadar önem kazandığını aslında bu lansmanla anlamış olduk. Aldığımız cihazların teknolojik yeterlilikleri ayrı bir alanda analiz edilirken, artık dayanıklılıkları da ayrıca ihtiyaç hiyerarşimizde yer vermemiz ve değerlendirmemiz gereken bir konu haline geldi.

Cihaz tercihleriniz de sizleri yönlendirmeye devam edeceğimiz yazılarımızın devamı gelecektir. “Teknolojik İhtiyaçlarınızı Belirleyin” yazılarımızı takipte kalın!

Yorumlar (0)